Утеплити стіни будинку можна по-різному. Вибір того чи іншого виду термоізоляції залежить від типу приміщення та ваших первинних потреб. Виділяють зовнішнє та внутрішнє утеплення стін житлового будинку.

Утеплення зовнішніх стін

Утеплення стін будинку ззовні передбачає нанесення ізоляційного матеріалу з боку вулиці. З точки зору термоізоляційних властивостей цей спосіб є більш ефективним, оскільки він безпосередньо ізолює стіни від негативного впливу зовнішніх природних чинників. Найчастіше він використовується для утеплення цегляного або панельного будинку.

Для зовнішнього утеплення стін компанія «Теплозахист Про» використовує жорсткий пінополіуретан. Він краще протидіє негативному впливу навколишнього середовища, стійкий до механічних ушкоджень. Жорсткий ППУ є ідеальною основою для штукатурки або фарби.

Внутрішнє утеплення стін

Часто цей спосіб використовують для теплоізоляції каркасного будинку, однак він може застосовуватись у всіх типах будівництва.Внутрішня термоізоляція потребує нанесення більш тонкого шару ППУ, який дозволить поверх встановлювати листи гіпсокартону або наносити штукатурку. Особливо актуальна гідроізоляція внутрішніх стін при облаштуванні ванних кімнат та кухонь.

Спеціалісти «Теплозахист Про» рекомендують поєднувати обидва види утеплення для досягнення максимальної теплоізоляції приміщень взимку і їх природного кондиціонування влітку.

Чому варто використовувати саме ППУ для теплоізоляції будинку?

  • Пінополіуретан – один з небагатьох утеплювачів, які можна використовувати як і з середини, так і ззовні приміщень.
  • Це екологічно чистий матеріал, який не виділятиме токсичних речовин під дією тепла.
  • При теплоізоляції цегляних стін ззовні важливою характеристикою є те, що пінополіуретан не втрачає своїх властивостей при намоканні.
  • Напилення ППУ створює легкий, безшовний, максимально герметичний теплоізоляційний шар, який не боїться жодних пошкоджень.
  • ППУ – однозначно один із найлегших утеплювачів із запропонованих на будівельному ринку. Вага 1 куб. метра матеріалу не перевищує 10-40 кілограмів на 1 метр кубічний. Він абсолютно не тисне на опорні конструкції та не перевантажує їх.
  • Даний вид утеплювача чудово взаємодіє зі всіма видами облицювання, його рекомендовано використовувати, навіть, при утепленні вентильованих фасадів.
  • Утеплення стін житлового будинку дозволяє суттєво покращити звукоізоляцію, захистити ваш дім від появи плісняви, грибка та комах.

Термін служби утеплення стін піною – до 50 років!

Компанія «Теплозахист Про» займається термоізоляцією стін багатоповерхових та приватних будинків. Займаємось термоізоляцією кам’яних, цегляних і бетонних будівель, будинків з газосилікату, дерев’яних і каркасних будинків. Якість утеплення – 100%. Піна  нанесена вже за кілька годин. Гарантуємо якість та акуратність виконання роботи.

Більш детальну інформацію стосовно цін роботи з  внутрішнього та зовнішнього утеплення стін, термінів виконання робіт та переліку додаткових послуг, уточнюйте за контактними номерами телефонів. Працюємо в центральних та західних регіонах України. Звертайтеся!