Сучасне оздоблення стін – невід’ємна і досить трудомістка частина будь-якого ремонту. На щастя сучасна техніка дозволяє не тільки полегшити, але і прискорити цей процес. Все більше професійних українських будівельних компаній використовують в своїй роботі з внутрішнього оздоблення стін в коридорі, кухні, промислових приміщеннях штукатурні станції. Причому мова йде не тільки про нанесення шпаклівки, а й про декоративну штукатурку або фарбування.

Декоративне оздоблення стін дешево і красиво

Основною перевагою машинної обробки стін – це економія в усьому від витратних матеріалів до часу виконання робіт. Але поговоримо про переваги більш докладно.

Економія часу. Для оздоблення стін декоративною штукатуркою в кімнаті на 500 м2 потрібно всього 2 людини, одна робоча станція і 1 робочий день. Для роботи на тій же площі вручну потрібна бригада з 4 людей і 5 повноцінних робочих днів.

Якість. Декоративне оздоблення стін штукатуркою за допомогою станції набагато якісніше, ніж ручне. Суміш подана під тиском лягатиме рівніше і рівномірніше, створюючи ідеальну поверхню. Крім того, немає усадки після висихання.

Менша витрата матеріалу. Штукатурні машини дуже економні і працюють практично з усіма видами будівельної суміші: шпаклівка, класична і декоративна штукатурка, фарба.

Завдяки хорошому зчепленню, декоративну штукатурку можна наносити на кути, а також успішно маскувати дефекти.

Після нанесення готова поверхня не вимагає додаткової обробки.

Де замовити оздоблення стін у Львові?

Свої послуги надає компанія «Теплозахіст Про». Ми пропонуємо всі варіанти оздоблення стін – шпаклівка, декоративна штукатурка, фарбування декоративної штукатурки. Переважно працюємо з великими приміщеннями – торгові зали, офісні центри, промислові приміщення. Також розглядаємо пропозиції, щодо обробки сходових майданчиків. Ціна роботи індивідуальна, залежить від типу робіт і загальної площі. Приймаємо замовлення зі Львова та Західної України. Телефонуйте!