Утеплення фундаменту – один з найважливіших етапів будівництва. В умовах нашого клімату додаткової теплоізоляції потребують будинки практично всіх регіонів України.

Навіщо потрібно утеплювати фундамент будинку?

Утеплення необхідне для зменшення втрат тепла в холодні місяці року та захист від надмірного тепла у літній період. Загальновідомо, що найбільша енерго витрата відбувається через стіни та підлогу нижніх поверхів. Саме тому необхідне утеплення фундаменту, щоб сформувати додатковий захист. Крім того, термоізоляція цокольних приміщень захистить їх від надмірної вологи, появи плісняви, грибка, псування покриттів.

Утеплення фундаменту приватного будинку запобігає його перемерзанню та розтріскуванню від перепаду температур. Таким чином, він прослужить вам значно довше.

Якщо мова йде про цокольний поверх та фундамент, то проводяться зовнішні роботи по теплоізоляції, які дозволяють зберегти тепло та захистити конструкцію будинку від руйнування. Найкраще для утеплення зовнішніх стін та фундаменту використовують напилення пінополіуретану.

Технологія напилення ППУ

Технологія вертикального утеплення фундаментуза допомогою ППУ вважається одним з найбільш ефективних видів теплоізоляції, оскільки захисне покриття дозволяє уникнути утворення містків холоду.

В своєму первинному вигляді пінополіуретан – це дві речовини, які змішуються під час нанесення. Отримана суміш подається у спеціальний пістолет та під тиском наноситься на поверхню стіни. Хімічна реакція продовжується на повітрі, як наслідок, ППУ швидко піниться, насичуючись киснем, та збільшуючись в об’ємі від 40 до 80 разів.

Товщина покритої ППУ поверхні складає 5-10 см. Матеріал застигає за кілька годин, після чого можна продовжувати будівельні роботи.

Переваги напилення ППУ на фундамент

Утеплення фундаменту та цоколя будинку пінополіуретаном вважається одним з найбільш ефективних методів тепло збереження у будинку. Технологія активно використовується в сучасному будівництві багатоквартирних та приватних будинків.

ППУ характеризується:

  • низькою теплопровідністю. Під час нанесення ППУ спінюється, максимально насичуючись киснем, як відомо, повітря – поганий тепло провідник. Саме тому отримане покриття є відмінним запобіжним заходом проти втрат тепла.
  • високою міцністю та еластичністю. Матеріал стійкий не лише до механічних, а й до хімічних ушкоджень. Іншими словами, він чудово витримує негативний вплив ґрунту та стійкий до термічного впливу.
  • монолітністю та хорошим щепленням. ППУ відмінно наноситься практично на будь-яку поверхню: цегла, бетон, камінь, дерево, метал. Крім того, після нанесення він створює монолітне покриття, яке надійно заповнює стики та з’єднання. Пінополіуретан є хорошою основою для штукатурки та інших оздоблювальних матеріалів.
  • підвищеною стійкістю до вологи. Надмірна волога не впливає на стан матеріалу або його теплопровідність. Пінополіуретан практично не горить та має у своєму складі речовини, які забезпечують самозатухання, у разі відсутності джерела вогню. Ці характеристики свідчать про те, що ППУ – ідеальний матеріал для утеплення та гідроізоляції фундаменту дерев’яних будинків. Гарантійний термін експлуатації матеріалу 25 років.

Роботи з утеплення фундаментів у західних та центральних регіонах України виконує компанія «Теплозахист Про». Ми гарантуємо прийнятні ціни, професійність та максимальну швидкість виконання будівельних робіт. Уточнити ціну утеплення фасаду приватного будинку можна за контактними номерами телефонів.