Хороший дім – це теплий дім. Правильне утеплення будинку – першочергове завдання будівництва. Якісна теплоізоляція захистить вас від холоду та надмірної вологості.

Переваги утеплених будинків

Термоізоляція приватних будинків вирішує відразу кілька проблем:

  1. Утеплені стіни зсередини або ззовні автоматично подовжують життя дому, адже в холодну пору року вони не промерзають, а влітку – захищені від надмірної вологи та високих температур. Відсутність негативного впливу природних факторів дозволяє уникнути деформації та розтріскування стін у майбутньому.
  2. Термоізоляція дозволяє уникнути появи цвілі, грибка та потемніння стін через вологість. Сухий, приємний мікроклімат в домі створює комфорт.
  3. Утеплення будинку ззовні економить ваші кошти, які ви в майбутньому можете витратити на опалення, термоізоляцію вікон, дверей, підлоги. Загалом можна зекономити до 60% витрат.

Компанія «Теплозахист Про» пропонує послуги термоізоляції дерев’яних та цегляних будинків пінополіуретаном. Ми застосовуємо новітню технологію утеплення та сучасний пінополіуретан з покращеними показниками герметичності та низькою теплопровідністю.

Чи варто утеплювати приватний будинок пінополіуретаном?

Утеплення будинків піною має ряд суттєвих переваг, порівняно з іншими термоізоляційними матеріалами, зокрема:

  • Абсолютна герметичність. Спінений пінополіуретан заповнює всі тріщини, виїмки та шви. Саме тому він ідеально підходить для зовнішнього утеплення дерев’яних споруд. Крім того, відсутність містків холоду  значно підвищує показники теплоізоляції.
  • Пінополіуретан має дуже низькі показники теплопровідності. Фактично вони найнижчі серед запропонованих на ринку теплоізоляційних матеріалів.
  • Піна – найлегший з ізоляційних матеріалів. Це дозволяє використовувати її для герметизації будь-якого типу будинків, зокрема, каркасних та цегляних, без ризику перевантаження опорних стін. Крім того, ППУ добре взаємодіє практично з будь-якою поверхнею.
  • Довговічність. Середній термін експлуатації пінополіуретану – 50 років. Окрім цього, матеріал не боїться негативного впливу зовнішнього середовища, перепадів температур, надмірної вологи та потрапляння на поверхню побутової хімії.

Етапи утеплення ППУ

Нанесення пінополіуретану проходить  у два  етапи:

  • підготовка основи: усунення сміття, залишків будівельної суміші, інших сторонніх об’єктів;
  • нанесення спіненого ППУ.

Компанія «Теплозахист Про» пропонує послуги з внутрішнього та зовнішнього утеплення приватних та багатоквартирних будинків. Ми працюємо з усіма типами будівель: каркасні, дерев’яні, цегляні, будівлі з газобетону. Ми приймаємо замовлення для будь-якого об’єму на вигідних для клієнта умовах.

До ваших послуг досвідчені працівники, сучасне обладнання та якісний пінополіуретан провідних європейських виробників. Більш детальну інформацію щодо умов співпраці ви можете отримати, зателефонувавши нам за контактними номерами телефонів.