На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних матеріалів для гідроізоляції будинків та промислових споруд будівельники називають полісечовину.

Що таке сечовина і в чому особливості такої гідроізоляції?

Полісечовина – це унікальний еластомер, подібний до поліуретану, але зі своїм набором унікальних фізичних та хімічних властивостей. До переваг цього матеріалу відносяться:

Простота використання. Як і пінополіуретан, полісечовина напилюється на поверхню, іншими словами, нею можна максимально швидко покрити практично будь-який об’єкт. Причому ізолюючий матеріал висихає дуже швидко і оброблені поверхні можна використовувати в той же день.

Безшовна гідроізоляція бетону, дерева, пластику та будь-яких інших будівельних матеріалів. Після застигання полісечовина утворює суцільну, безшовну плівку, яка 100% не пропускає вологу.

Стійкість. Матеріал стійкий до впливу агресивних хімічних речовин. Він не боїться механічних пошкоджень та ультрафіолету. Практично будь-які зовнішні чинники не здатні вплинути на термін його експлуатації. Ізоляційна плівка хімічно нейтральна, тому її можна використовувати для ізоляції резервуарів для нафтопродуктів та питної води.

Подовження експлуатації. Доведено, гідроізоляція будинків полісечовиною покращує їх експлуатаційні характеристики. Ізоляційний шар перешкоджає появі корозії, утворенню конденсату, розвитку цвілі та грибка, що особливо актуально при гідроізоляції льохів, підвалів та цокольних поверхів.

Пожежна безпека. Окрім того, що напилений матеріал не горить, він ще й перешкоджає займанню вкритої ним поверхні.

Естетичність. Напилення полісечовини не змінює зовнішнього вигляду поверхні. Крім того, речовина, яка подається в розпилювачі добре поєднується з барвниками, тому ви легко можете підібрати потрібний вам колір.

Матеріальна доцільність. Оскільки термін експлуатації полісечовини значно довший, ніж у інших подібних матеріалів, її використання окупиться вже за кілька років. Більш того, її висока ефективність дозволяє оптимізувати витрати на експлуатацію самої будівлі або інженерних комунікацій.

Сфери застосування гідроізоляції полісечовиною

Оскільки даний ізолюючий матеріал добре взаємодіє зі всіма будівельними поверхнями, сфера застосування його практично необмежена, зокрема:

  • гідроізоляція житлових, багатоповерхових та приватних будинків, а також терас;
  • герметизація швів та стиків, стяжки;
  • покриття резервуарів, басейнів, баків, цистерн ззовні та всередині;
  • гідроізоляція бетонних та газобетонних перекриттів;
  • захист від протікання всіх видів дахів (плоских, скатних);
  • додатковий захист фундаментів;
  • гідроізоляція льохів, підвалів, погребів;
  • додатковий захист транспортних засобів;
  • гідроізоляція колодязів;
  • покриття промислових підлог.

Будівельники рекомендують поєднувати гідроізоляцію полісечовиною з напиленням пінополіуретану для максимального захисту від вологи та втрат тепла.

Замовити гідроізоляцію будинку чи промислового об’єкта

Компанія «Теплозахист Про» пропонує комплексні послуги з захисту різних поверхонь з використанням полісечовини та пінополіуретану (ППУ). В роботі використовується оригінальна сировина та якісний ППУ європейського виробництва.

Крім того, ми проводимо напилення за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Застосування інноваційного обладнання та чітке дотримання рекомендацій виробника – запорука якісного покриття полісечовини.

Ціна робіт з гідроізоляції будинків та промислових споруд виключно індивідуальна та залежить від розміру та складності об’єкта.

Якщо у вас виникли якісь запитання, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями. Працюємо в центральних та західних областях України. Звертайтеся, будемо раді допомогти.