Радість від покупки нової квартири чи будинку суттєво знецінюється, якщо ви весь час чуєте сусідів за стінкою чи безперервний шум з вулиці. В наш час боротись з шумовим забрудненням досить просто. Одним з дієвих способів є звукоізоляція пінополіуретаном.

Як заблокувати шум з вулиці?

Блокування шуму з вулиці є однією з проблем життя у великих мегаполісах, де автотрафік є майже цілодобовим. Щоб досягти благодатної тиші в квартирі або приватному будинку, потрібно виконати всього два кроки – поставити металопластикові вікна з хорошим склопакетом та забезпечити шумоізоляцію з допомогою напилення ППУ.

Шар пінополіуретану створить надійний бар’єр, що гаситиме всі звуки ззовні. Для напилення пінополіуретану не треба додаткових кріплень чи використання спеціальних сумішей. Все необхідне майстри привозять з собою. Таке покриття здатне практично намертво приклеїтися і до бетону, і до металу, і до інших поверхонь.

Як позбутися стороннього шуму в новобудові?

Часто буває і таке, що шум долинає не з вулиці, а його створюють сусіди: голосна музика, дитячий плач, сварки, а сусідський ремонт напевно переживав кожен. В таких випадках єдиний вихід –якісна звукоізоляція підлоги, стелі та стін.

Повна шумоізоляція квартири досягається суцільним напиленням пінополіуретану не лише на міжкімнатні внутрішні стіни, а й на стелю та підлогу. Висихаючи, ППУ створює монолітне покриття, яке не пропускає не лише шум, а й холод та вологу.

Крім того, пінополіуретан – екологічний матеріал, який не виділяє в навколишнє середовище шкідливих речовин та не перешкоджає природній циркуляції повітря. В домі не буде задухи, як це часто буває після використання інших звукоізолюючих матеріалів.

Чому звукоізоляція квартири з допомогою ППУ така ефективна?

  1. Пінополіуретан має високий індекс шумопоглинання (NRC – Noise Reduction Coefficient), високий коефіцієнт звукоізоляції (STC – Sound Transmission Class). Частково це забезпечується пористою структурою матеріалу, адже повітря теж має хороші показники шумопоглинання.
  2. Оскільки пінополіуретан наноситься методом напилення під тиском, він заповнює собою всі щілини, тріщини та шви забезпечуючи повну тепло- та шумоізоляцію квартири.
  3. ППУ дуже легкий і не створює додаткового навантаження на стіни.
  4. Він не чутливий до надмірної вологості, грибка, плісняви, хімічних речовин. Це практично вічний матеріал, який зберігатиме тепло і тишу вашому домі багато років.
  5. Високий рівень зчеплення з поверхнею дозволяє використовувати пінополіуретан практично на будь-якій площині, зокрема для шумоізоляції стелі та підлоги.
  6. ППУ не по зубам гризунам та комахам, що особливо актуально в приватних будинках.
  7. Сам процес нанесення утеплювача займе всього кілька годин ( залежно від зручності доступу до поверхні).

Правильне рішення для Вашого застосунку

Розумні акустичні приклади

Різна товщина для кожного використання

Різні версії  акустичного наповнювача підходять для різних застосунків. Великою перевагою продукту є його швидке та легке застосування на практиці. Незалежно від типу проекту, який ви плануєте реалізувати:

Вироби Bluefiber доступні в матеріалі потрібної товщини. Якщо у вас є інші вимоги до розумногої акустичного наповнювача, будь ласка, не соромтеся, зв’яжіться з нами. Ми з радістю проконсультуємо вас більш детально!

Bluefiber wool / будівництво

Ак.підкладка /  абсорбер, знач.: αw   –  0.75 (H),

виміряно без повітряного зазору до підлоги кімнати реверберації, матеріал товщина 40 мм)

Bluefiber  монтується як широкосмуговий поглинаючий шар в підвісних стелях і настінних покриттях. Його структура з відкритими порами дозволяє ефективно звукоізолювати порожнини при низькій витраті матеріалу. Не містить скляних або мінеральних волокон, матеріал відповідає всім специфікаціям будівельної біології навіть без додаткового захисту від вологи, використовується для швидкого та ефективного монтажу навіть у вологих місцях.


Готові до роботи з будь-яким наповнювачем

Розумні акустичні системи

Ідеальний  у застосуванні та забезпечує:

Ефективне звукопоглинання

Вогнестійкість

Вологостійкість

Екологічність

Термоізоляцію

 Використання розумної акустики   Bluefiber підходить для різноманітних систем

 Тссс! Час тиші!

Де б ви не хотіли застосувати розумний акустичний наповнювач:

Вироби Bluefiber завжди відрізняються ефективним звукопоглинанням.

 Акустичні наповнювачі Bluefiber  легкі, як пір’їнка, та вологостійкі – це ми гарантуємо нашими унікальними технологіями, сертифікатами та десятиліттями досвіду.

Наша унікальна акустика – довговічна та підлягає переробці!

З Bluefiber ви обираєте акустику, яка пропонує продуктивність та довговічність. У виробництві нашої продукції ми дотримуємося технологій з гарантією, що вирибництво нашої продукції є максимально безвідходним через замкнуті технічні цикли.

Виготовлені зі 100 % поліестеру, наші наповнювачі з текстильного волокна можна повністю переробити навіть після багатьох років використання.

 Наші продукти не містять шкідливих речовин та виготовлено без хімічних добавок, наповнювачі Bluefiber безпечні для здоров’я людини

Компанія «Теплозахист про» проводить шумоізоляцію квартир та приватних будинків у Львові. Проводимо звукоізоляцію підлоги, стелі, міжкімнатних стін. Ціни на шумоізоляції залежить від об’єму та складності робіт. Обговорити деталі та вартість можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся!