Радість від покупки нової квартири чи будинку суттєво знецінюється, якщо ви весь час чуєте сусідів за стінкою чи безперервний шум з вулиці. В наш час боротись з шумовим забрудненням досить просто. Одним з дієвих способів є звукоізоляція пінополіуретаном.

Як заблокувати шум з вулиці?

Блокування шуму з вулиці є однією з проблем життя у великих мегаполісах, де автотрафік є майже цілодобовим. Щоб досягти благодатної тиші в квартирі або приватному будинку, потрібно виконати всього два кроки – поставити металопластикові вікна з хорошим склопакетом та забезпечити шумоізоляцію з допомогою напилення ППУ.

Шар пінополіуретану створить надійний бар’єр, що гаситиме всі звуки ззовні. Для напилення пінополіуретану не треба додаткових кріплень чи використання спеціальних сумішей. Все необхідне майстри привозять з собою. Таке покриття здатне практично намертво приклеїтися і до бетону, і до металу, і до інших поверхонь.

Як позбутися стороннього шуму в новобудові?

Часто буває і таке, що шум долинає не з вулиці, а його створюють сусіди: голосна музика, дитячий плач, сварки, а сусідський ремонт напевно переживав кожен. В таких випадках єдиний вихід –якісна звукоізоляція підлоги, стелі та стін.

Повна шумоізоляція квартири досягається суцільним напиленням пінополіуретану не лише на міжкімнатні внутрішні стіни, а й на стелю та підлогу. Висихаючи, ППУ створює монолітне покриття, яке не пропускає не лише шум, а й холод та вологу.

Крім того, пінополіуретан – екологічний матеріал, який не виділяє в навколишнє середовище шкідливих речовин та не перешкоджає природній циркуляції повітря. В домі не буде задухи, як це часто буває після використання інших звукоізолюючих матеріалів.

Чому звукоізоляція квартири з допомогою ППУ така ефективна?

  1. Пінополіуретан має високий індекс шумопоглинання (NRC – Noise Reduction Coefficient), високий коефіцієнт звукоізоляції (STC – Sound Transmission Class). Частково це забезпечується пористою структурою матеріалу, адже повітря теж має хороші показники шумопоглинання.
  2. Оскільки пінополіуретан наноситься методом напилення під тиском, він заповнює собою всі щілини, тріщини та шви забезпечуючи повну тепло- та шумоізоляцію квартири.
  3. ППУ дуже легкий і не створює додаткового навантаження на стіни.
  4. Він не чутливий до надмірної вологості, грибка, плісняви, хімічних речовин. Це практично вічний матеріал, який зберігатиме тепло і тишу вашому домі багато років.
  5. Високий рівень зчеплення з поверхнею дозволяє використовувати пінополіуретан практично на будь-якій площині, зокрема для шумоізоляції стелі та підлоги.
  6. ППУ не по зубам гризунам та комахам, що особливо актуально в приватних будинках.
  7. Сам процес нанесення утеплювача займе всього кілька годин ( залежно від зручності доступу до поверхні).

Компанія «Теплозахист про» проводить шумоізоляцію квартир та приватних будинків у Львові. Проводимо звукоізоляцію підлоги, стелі, міжкімнатних стін. Ціни на шумоізоляції залежить від об’єму та складності робіт. Обговорити деталі та вартість можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся!