Задумуючись про утеплення балкону чи лоджії, наші клієнти часто не розуміють різниці між цими видами конструкції, а вона є досить суттєвою і впливає на теплоізоляцію. Балкон – це виносна конструкція, яка автономна від фасаду. А лоджія – це частина кімнати з однією зовнішньою стіною, яка відокремлена перегородкою.

В чому принципова різниця в утепленні лоджії та балкону?

Оскільки балкон фактично винесений за межі квартири, то він має одразу три «холодні» зовнішні стіни, які потрібно максимально утеплити, щоб зберегти  сприятливу температуру всередині. До того ж провести самостійне зовнішнє утеплення практично неможливо, адже без спеціального обладнання це небезпечно. В той же час, внутрішнє утеплення балкону не є настільки ефективним, особливо, якщо ви плануєте перетворити його на повноцінну кімнату.

Утеплення лоджії потребує значно меншої кількості термоізоляційних матеріалів та займає менше часу. Крім того, воно позитивно позначиться не лише на температурі приміщення, а й на звукоізоляції, адже в багатоквартирних будинках лоджії часто мають спільні стіни з сусідніми квартирами.

При правильному утепленні балкону або лоджії вам вдасться зекономити до 40%на опаленні та кондиціонуванні приміщення. Іншими словами, ви перестанете «обігрівати вулицю».

Як краще утеплювати балкони та лоджії?

Компанія «Теплозахист Про» пропонує утеплення та гідроізоляцію балконів та лоджій пінополіуретаном. Це екологічно чистий матеріал. В застиглому вигляді ППУ нагадує монтажну піну, однак має значно кращі показники еластичності міцності та теплоізоляції.

Пінополіуретан дозволяє досягти високих показників герметизації приміщення, захистити його від надмірної вологи, вітру та шуму з вулиці. І все це досягається завдяки захисному шару товщиною всього лише 50 мм.

Переваги утеплення балконів пінополіуретаном.

Обираючи напилення ППУ, ви:

  • економите час – пінополіуретан добре піниться, легко наноситься на будь-яку поверхню та швидко сохне;
  • впевнені в повній герметизації приміщення. Це безшовний утеплювач. Спінюючись, пінополіуретан заповнює собою всі тріщини, стики та пустоти.
  • пінополіуретан не виділяє шкідливих речовин під впливом температури.
  • використовуєте екологічно чистий матеріал, який не шкодить здоров’ю. Саме тому його можна використовувати для внутрішнього утеплення балкону.
  • захищаєте балкон від деформацій, адже ППУ має дуже малу масу і тим самим не перевантажує опорні конструкції;
  • захищаєте зовнішні стіни від негативного впливу природних катаклізмів, перепадів температур, надмірної вологості, механічних ушкоджень.
  • забудете про ремонт балкону або лоджії на наступні 50 років.

Замовити утеплення балконів та лоджій пінополіуретаном

Професійне утеплення лоджій та балконів у  західних та центральних регіонах України пропонує компанія «Теплозахист Про». Ми здійснюємо напилення пінополіуретаном з допомогою професійного обладнання, використовуючи кращу європейську сировину. Працюємо в багатоквартирних будинках та приватних садибах.

Гарантуємо швидкість, якість та акуратність у виконанні робіт. Зв’язатися з представниками компанії можна безпосередньо за контактними телефонами вказаними на сайті.