Компанія «Теплозахист Про» спеціалізується на утепленні приміщень пінополіуретаном (ППУ), а також гідроізоляції поверхонь матеріалами на основі полісечовини. Ми використовуємо метод безшовного нанесення, що гарантує ефективність і надійність проведених робіт.

Приймаємо замовлення на утеплення та гідроізоляцію будь-яких об’єктів: житлові будинки (всередині та ззовні), промислові приміщення, склади, ангари, овочесховища, холодильні камери, цистерни, басейни. Також виконуємо замовлення по частковому утепленню: стіни, фундаменти, покрівля.

Чим ми кращі за інші компанії, що займаються професійним утепленням?

Ми використовуємо лише європейський поліуретан та полісечовину, в якості яких на 100% впевнені. Гарантія виробника утеплення – 25 років.

У нас сучасне обладнання, яке дозволяє напилювати пінополіуретан  та полісечовину швидко та рівномірно. Сам процес напилення займає кілька годин, максимум день (залежить від площі, яку необхідно утеплити).

Досвідчені працівники, які утеплили величезну кількість об’єктів різної складності. Вони готові працювати з прямовисними стінами, складними покрівлями та дорогим морозильним обладнанням. Якість роботи завжди 100%.

Працюємо на благо клієнта, тому всі роботи виконуються швидко, злагоджено та на совість.

Ми завжди готові відповісти на ваші питання, підказати найкраще з рішення, розрахувати вартість утеплення або гідроізоляції.

Компанія «Теплозахист Про» приймає замовлення на утеплення в центральних та західних регіонах України.