Через стіни та вікна «втікає»  найбільше тепла в зимову пору року. Щоб перестати опалювати вулицю і перекрити відтік тепла, часто достатньо професійно утеплити фасад будинку. Крім того, у зовнішній термоізоляції стін є ще один плюс – утеплювач не забиратиме простір всередині кімнати і при цьому ефективно захищатиме дім від холоду.

Матеріали для утеплення фасадів

Сучасний будівельний ринок пропонує величезну кількість теплоізолюючих матеріалів для системи утеплення фасадів. Компанія «Теплозахист Про» рекомендує звернути увагу на пінополіуретан.

Переваги утеплення фасаду пінополіуретаном

ППУ, як утеплювач, має ряд суттєвих переваг. Це робить його оптимальним варіантом для утеплення фасаду приватного будинку.

  • не шкідливий для здоров’я, оскільки виготовлений з природних компонентів.
  • служить близько 50 років;
  • має високі показники щеплення з деревом, бетоном, залізом та ін. будматеріалами;
  • з його допомогою можна утеплити, як весь фасад, так і його окремі проблемні ділянки;
  • має найнижчі показники теплопровідності та не утворює містків холоду та прогалин.
  • забезпечує додаткову звукоізоляцію;
  • не боїться коливань температури, надмірної вологості, не чутливий до гризунів;
  • процес напилення ППУ займає мінімум часу, матеріал швидко сохне та застигає, після чого можна проводити додаткові оздоблювальні роботи;
  • ППУ додатково зміцнює каркас житлового будинку.

утеплення фасаду

Різновиди термоізоляції фасаду з допомогою ППУ

Для утеплення фасаду пінополіуретаном може використовуватись два типи утеплювача – жорсткий та легкий.

При термоізоляції фасаду жорстким пінополіуретаном утворюється міцний монолітний каркас, який перешкоджає втраті тепла та захищає стіни від перемерзання. Власне жорсткого шару ППУ достатньо, щоб утеплювач виконував всі свої основні функції.

Легкий шар пінополіуретану наноситься поверх жорсткого і забезпечує додаткову звукоізоляцію. Однак, він потребує використання водовідштовхуючої плівки та покриття фарбою для захисту від вологи та ультрафіолету. При напиленні жорсткого ППУ гідроізолююча плівка не потрібна.

Технологія утеплення фасаду пінополіуретаном

Напилення поліуретану проводиться з допомогою спеціальних розпилювачів, які працюють під високим тиском. Саме тому процес теплоізоляції фасаду можуть виконати лише спеціалісти.

Загалом процес утеплення нагадує звичайне фарбування. Подібна технологія заощаджує час та робить можливою теплоізоляцію складних конструкцій та форм. Товщина шару варіюється від 5 до 10 см. Єдина умова для успішного нанесення – перед початком роботи потрібно очистити робочу поверхню від бруду та сміття.

За кілька годин теплоізоляційна піна повністю застигає, що дозволяє проводити подальші будівельні роботи без тривалих пауз. Готове покриття має вигляд нерівного полімерного шару. Тому утеплення ППУ потребує фінішної обробки. Не варто залишати його під тривалим впливом ультрафіолету. Це призводить до руйнування матеріалу. Щоб цьому запобігти, досить покрити термоізоляційний шар фарбою.

Замовити утеплення можна у компанії «Теплозахист Про». Ми надаємо високоякісний сервіс і гарантію ефективності робіт. Ціна теплоізоляції – індивідуальна. Розрахунок вартості утеплення фасаду залежить від розміру будинку та складності фасадної конструкції. Працюємо в центральних та західних регіонах України. Уточнити інформацію можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся.