Холодильники (холодокомбінати, м’ясокомбінати, холодильні камери) не можуть обійтися без додаткового шару теплоізоляції, адже в середині них потрібно підтримувати стабільно низьку температуру.

Насправді підібрати матеріал для утеплення холодильних камер буває доволі складно. Пінопласт часто псують гризуни, мінеральна вата втрачає свої термоізоляційні властивості через намокання і постійний контакт з вологою, термопанелі пропускають холод на стиках. Сучасні будівельні компанії називають оптимальним утеплювачем для термоізоляції холодильних камер пінополіуретан. Він витримує температуру рідкого азоту і максимально ефективно працює для збереження холоду.

Переваги пінополіуретану для термоізоляції холодильної камери

  • Напилення ППУ утворює суцільний, монолітний шар теплоізоляції, що немає слабких місць та містків холоду, як у випадку з термопанелями.
  • Нанесення пінополіуретану не створює щілин між стінками холодильника та ізоляційним шаром, таким чином, ви забезпечите відсутність конденсату та цвілі.
  • Завдяки тому, що пінополіуретан напилюється під високим тиском, його можна наносити на поверхню будь-якої форми. Крім того, утеплювач чудово взаємодіє практично зі всіма видами матеріалів, його напилюють навіть на вертикальну поверхню.
  • ППУ має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед термоізоляційних матеріалів.
  • Утеплювач не втрачає своїх захисних властивостей у вологому середовищі, йому не страшні гризуни.
  • Напилення ППУ не займає багато часу, з хорошим обладнанням та досвідченими працівниками замовлення буде виконано за кілька годин.
  • Пінополіуретан є екологічно чистим продуктом, тому його можна використовувати для термоізоляції холодильних камер, де зберігаються харчові продукти.
  • Термін експлуатації такого покриття – 50 років.

Єдиний мінус термоізоляції холодильних камер пінополіуретаном – утеплювач боїться ультрафіолету. Саме тому рекомендовано покривати утеплені камери шаром фарби або мастики.

Компанія «Теплозахист Про» професійно займається теплоізоляцією холодильних камер ППУ. Ми працюємо в центральних та західних регіонах України. Ціну напилення ППУ та особливості роботи можна уточнити за контактними номерами телефонів. Звертайтеся, будемо раді допомогти.