Будь-яке будівництво повинно передбачати якісну теплоізоляцію. Неважливо, мова йде про дерев’яний, панельний чи цегляний будинок, різкі перепади температур взимку можуть призвести до розтріскування фундаменту та стін. А у весняно-літній період власники будинків стикаються з іншою проблемою – надмірна вологість в підвалах, а в подальшому поява цвілі та грибка. Ось чому утеплення цоколя та гідроізоляція підвалу є надзвичайно важливою.

Особливості утеплення цоколів та гідроізоляції підвалів будинку

При гідроізоляції цоколя одним з важливих критеріїв є довговічність матеріалу та його здатність протистояти перепадам температур. Крім того, при утепленні приватного будинку чи котеджу варто врахувати зовнішній вигляд утепленого фасаду та можливість його подальшого оздоблення.

Професійна теплоізоляція підвальних приміщень дозволить створити там стабільний мікроклімат та облаштувати сховище для зберігання продуктів.

У кожному із  випадків компанія «Теплозахист Про» рекомендує використовувати пінополіуретан. Він ефективно протидіє низьким температурам та волозі, а всередині приміщень утеплювач запобігає утворенню конденсату, містків, холоду та цвілі, допомагає підтримувати стабільну температуру.

Для напилення пінополіуретану використовується спеціальна суміш, яка застигає та утворює монолітне, безшовне покриття. Сам процес напилення займає кілька годин (залежно від площі будинку або приміщення)

Переваги пінополіуретану для утеплення підвалів та цоколів

Розглянемо основні переваги утеплення пінополіуретаном:

  • має мінімальну теплопровідність;
  • не чутливий до перепадів температур;
  • не втрачає своїх теплоізоляційних властивостей від надмірної вологи;
  • не чутливий до грибка, плісняви та гризунів;
  • має звукоізолюючі властивості;
  • не підтримує горіння та схильний до самозатухання;
  • екологічно чистий і не виділяє в повітря шкідливих речовин, що актуально для приміщень, де зберігаються продукти;
  • довговічний, термін експлуатації до 50 років;
  • наноситься на будь-яку поверхню, незалежно від матеріалу та форми.

Замовити утеплення цоколя та підвалу

Свої послуги пропонує компанія «Теплозахист Про». Ми здійснюємо утеплення цокольних поверхів та гідроізоляцію підвалів зсередини та ззовні. Працюємо швидко та якісно. Для напилення непотрібно встановлювати жодних додаткових кріплень. Ми використовуємо власне обладнання. Єдина умова –робоча поверхня має бути сухою,очищеною  від бруду, сміття та будівельних матеріалів.

Вартість теплоізоляції стін підвалу або цоколя розраховується індивідуально. Звертайтеся, відповімо на  всі ваші запитання в телефонному режимі.