Загальновідомим є факт, що тепле повітря піднімається вгору, відповідно основний об’єм тепла в опалювальний сезон концентрується під покрівлею. Саме тому якісне утеплення даху будинку надзвичайно важливе. Теплоізоляція зберігає для вас до 60% тепла.

Крім того, правильна ізоляція стелі мансарди корисна влітку, адже вона не дає перегріватись горішнім поверхам будинку.

Чому варто утеплити дах?

Загалом переваги тепло- та гідроізоляції даху можна звести до кількох простих пунктів:

  • можливість облаштувати комфортний, теплий горішній поверх, мансарду;
  • просте регулювання мікроклімату в будинку;
  • економія коштів на опаленні;
  • продовження терміну служби самого будинку, зокрема опорних конструкцій та перекриттів;
  • запобігання появі грибка, плісняви та потемніння стін.

утеплення даху, утеплення стелі

Як краще утеплювати дах та стелю приватного будинку?

На сьогоднішній день технологія утеплення дахів передбачає використання величезної кількості теплоізоляційних матеріалів, зокрема, мінеральної вати, ППУ, пінопласту. Всі ці матеріали мають свої особливості, однак в своїй роботі компанія «Теплозахист Про» надає перевагу пінополіуретану.

Пінополіуретан – це легкий,екологічно чистий матеріал, що підходить для утеплення дахів всіх типів: скатних, плоских, мансардних та ін.

Після утеплення пінополіуретаном дах отримує наступні переваги:

Ефективність теплоізоляції покращується на 40-50%. Цей показник суттєво підвищується, якщо утеплювати не лише покрівлю, а й весь будинок. Втрати тепла також мінімізується, завдяки якісному заповненню стиків та швів. Підвищуються звукоізоляційні характеристики.

Легкість конструкції, відсутність протягів. Основний недолік мінеральної вати та пінопласту в тому, що вони навантажують опорні конструкції покрівлі та залишають щілини у важкодоступних місця, що призводить до утворення містків холоду та втрат тепла. При утепленні даху піною такого не станеться, оскільки пінополіуретан – один з найлегших термоізоляційних матеріалів, що забезпечує герметичність покриття.

утеплення дахів

Захист від надмірної вологи автоматично подовжить термін служби даху та захистить його від грибків та плісняви. Термін служби ППУ – 50 років і більше.

Конструкція максимально захищена від корозії та шкідників. Це важливо як для металевих, так і для дерев’яних дахів. Пінополіуретан не чутливий до впливу вологи, гризунів та комах.

Компанія «Теплозахист Про»пропонує послуги з утеплення дахів та стель ППУ. Працюємо зі всіма видами покрівель. Нашим спеціалістам не потрібно проводити підготовчі роботи, головне, щоб поверхня даху була сухою та  очищеною від сміття та будівельних матеріалів. Сам процес напилення ППУ дуже подібний до звичного фарбування і не займає багато часу. Пінополіуретан швидко сохне, а після застигання можна легко видалити його надлишки.

Отримати більше інформації стосовно співпраці з компанією «Теплозахист Про» можна за контактними номерами телефону. Звертайтеся, будемо раді допомогти.