У вашому будинку холодні стіни, в кутах проступає волога і ось-ось з’явиться грибок?  Причина цього, ймовірно, криється в утворенні повітряного проміжку між стіною будинку і цегляною кладкою або ж псуванні попереднього утеплювача, який мав забезпечувати герметичність та теплоізоляцію стін. Вирішити проблему допоможе заливка стін піною. Компанія «Теплозахист Про» для заповнення міжстінних пустот використовує пінополіуретан (ППУ)

Методи заливки ППУ в порожнину стін

Заливка проміжків між стінами пінополіуретаном може виконуватись відкритим та закритим способом.

З технічної точки зору, відкритий спосіб є більш простим, однак він використовується лише на етапі будівництва та зведення стін майбутнього будинку. Якщо ви хочете подбати про належну теплоізоляцію від самого початку, варто задуматись про заливку міжстінних проміжків ще до того, як будуть встановлені покрівля та перекриття.

Для утеплення вже зведеного будинку використовується внутрішній спосіб заливки піни. Для цього в стінах свердляться невеликі отвори і за допомогою спеціального обладнання пінополіуретан заповнює міжстінні пустоти.

Переваги заливки стін піною ППУ

  • максимальний теплозахист. Шар ППУ товщиною в 5 см забезпечує такий самий рівень теплоізоляції, як і 8 см пінополістиролу або 10 см пінопласту.
  • універсальність. ППУ підходить для заливки порожнин в стінах будь-яких розмірів, товщини і конфігурацій.
  • легкість. Завдяки своїй пористій структурі ППУ має невелику вагу, тому напилення пінополіуретану не ускладнює процес утеплення будинку.
  • монолітність. Шар пінополіуретану, що утворюється після повного застигання утеплювача, герметично заповнює собою порожнечі в стінах.
  • еластичність. Висока еластичність пінополіуретану повністю виключає ризик розриву теплоізоляційного шару, тому ви застрахуєте себе усадки чи деформації будинку у майбутньому.
  • відсутність підготовки. Для заливки стін пінополіуретаном не потрібно жодної попередньої підготовки поверхні. Установки для напилення компактні і лишають по собі мінімум будівельного бруду.

Заливка стін піною підходить не лише для теплоізоляції житлових будинків, а й для утеплення комерційних та промислових об’єктів. Пінополіуретан легко наноситься, добре взаємодіє з практично з будь-якою поверхнею, ефективно заповнює собою всі стики, шви, западини і тріщини, яких вистачає на промислових об’єктах.

Ви шукаєте надійного підрядника, готового виконати якісну теплоізоляцію стін, зокрема заповнення пустот між стінами, із застосуванням рідкого ППУ? Свої послуги пропонує компанія «Теплозахист Про». Ми працюємо швидко та якісно. Приймаємо замовлення будь-якої складності в центральних та західних регіонах України. Обговорити умови співпраці можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся.