Машинна штукатурка стін декоративними матеріалами дозволяє в 3-4 рази прискорити процес обробки, не втративши на якості робіт, а в деяких випадках навіть поліпшивши кінцевий результат. Найбільш ефективно цей метод показав себе при роботі з великими площами: торговельні зали, офісні центри, виробничі приміщення. У Львові часто замовляють ремонт сходових майданчиків.

Як виконується машинна штукатурка стіни?

Як і будь-яка будівельна обробка, нанесення декоративної штукатурки проходить в кілька етапів. На першому етапі на поверхню стін і стель наноситься грунтовка для зміцнення основи і поліпшення адгезії.

Далі до справи залучається машина для штукатурки стін, яка і виконує більшу частину роботи. Готова будівельна суміш подається шлангом і наноситься на стіни під високим тиском. Саме він забезпечує максимальне зчеплення розчину з поверхнею.

Переваги нанесення декоративної штукатурки машинним способом

  1. Швидкість роботи –це основна перевага машинного оздоблення стін декоративною штукатуркою. Як показує наша практика, продуктивність збільшується, мінімум в 3-4 рази. Наприклад, для обробки площі 500 кв. метрів знадобитися всього 1 день. Для обробки такої ж площі вручну потрібно, мінімум, 4 дні.
  2. Менша кількість працівників. За умови використання спеціалізованого обладнання, для обробки 500 кв. м. потрібно всього 2 людини.
  3. Гарантована якість. Високий тиск дозволяє наносити суміш максимально рівномірно на всю поверхню.
  4. Універсальність. За допомогою обладнання компанії «Теплозахист Про» можна реалізувати будь-який тип обробки, зокрема, і декоративна штукатурка стін.
  5. Відсутність усадки. Після висихання суміш гарантовано не всідається.
  6. В кінцевому рахунку, ви економите час і гроші на оплату праці додаткових працівників.

Де можна використовувати машинну штукатурку для стін?

Оскільки обладнання може працювати практично з будь-якими видами суміші для обробки, то сфера застосування станції практично не обмежена:

  • обробка внутрішніх приміщень;
  • оздоблення фасадів;
  • малярні роботи.

Скільки коштує штукатурка стін у Львові?

Свої послуги пропонує компанія «Теплозахист Про». Ціна на штукатурку стін у Львові (грунтування + нанесення декоративної штукатурки) стартує від 120 грн.

Ми надаємо своє обладнання і працівників, які вміють ним корстуватись. Працюємо швидко і чисто. Дізнатися скільки коштує робота в вашому випадку можна по телефону. Приймаємо замовлення зі Львова та Західної України. Телефонуйте і залишайте заявки! Ми візьмемося за роботу максимально швидко.