Ангар, склад  або овочесховище мають бути максимально сухими, зберігати стабільну температуру весь рік та бути захищеними від протягів. З цим завданнями може впоратись якісний утеплювач. Він має бути максимально ефективним та довговічним, оскільки проводити капітальний ремонт приміщення щороку недоцільно.

Компанія «Теплозахист Про» пропонує оптимальне рішення проблеми утеплення ангарів, складів та овочесховищ за допомогою спіненого поліуретану.

Утеплення ангарів спіненим поліуретаном

Найчастіше ангари мають металевий каркас, а для його облицювання використовують тонколистову сталь. Пінополіуретан можна наносити безпосередньо на сталеві листи з внутрішньої сторони ангару. 10-сантиметрового шару піни достатньо, щоб забезпечити оптимальний мікроклімат для зберігання техніки. Крім того, ППУ не пропускає вологу, захищаючи обладнання від появи корозії. При потребі на ППУ можна нанести будь-який оздоблювальний матеріал: фарба, штукатурка.

Ще одним додатковими плюсом напилення пінополіуретану є те, що захисне покриття створює додатковий зміцнюючий ефект, гасить вібрації та подовжує термін експлуатації ангару.

утеплення ангарів

Утеплення складів поліуретаном

Чудовий спосіб покращити теплоізоляцію бетонних та кам’яних складів – це напилення пінополіуретану. ППУ наноситься безпосередньо на стіну, оскільки бездоганно взаємодіє практично зі всіма типами поверхонь. Після застигання матеріалу поверх можна наносити штукатурку або фарбу.

При нанесені утеплювача на  стіни він максимально захищатиме приміщення від негативного впливу навколишнього середовища. Це чудовий спосіб подовжити термін експлуатації складу, не докладаючи зайвих зусиль. Стіни будуть надійно захищені від перемерзання, а безшовна гідроізоляція ППУ вбереже приміщення від цвілі та вогкості. Це особливо важливо при зберіганні  продуктів, які чутливі до вологи.

утеплення ангарів

Утеплення овочесховищ ППУ

Оскільки пінополіуретан є екологічно чистим та хімічно нейтральним утеплювачем, який не виділяє в навколишнє середовище жодних шкідливих речовин, його можна використовувати для утеплення овочесховищ.

Безшовна суцільна теплоізоляція з допомогою напилення ППУ допомагає створити оптимальний, стабільний мікроклімат всередині приміщення, який не залежатиме від пори року.

Утеплення овочесховищ ППУ дозволяє вдвічі скоротити витрати на підтримання оптимального мікроклімату в приміщенні. Крім того,спінений поліуретан відмінно підходить для теплоізоляції вентиляційних каналів. Він відмінно фіксує їх, поглинаючи вібрації і роблячи роботу вентиляційної системи тихішою.

Компанія «Теплозахист Про» пропонує свої послуги з утеплення ангарів, складських приміщень та овочесховищ. Для термоізоляції ми використовуємо пінополіуретан провідних європейських виробників. Ми наносимо утеплювач під високим тиском. Цей метод нанесення дозволяє покривати поверхні будь-яких форм, заповнювати будь-які ніші та стики, навіть у важкодоступних місцях конструкції.

Приймаємо замовлення на утеплення об’єктів будь-якої складності. Працюємо в центральних та західних регіонах України. Розрахувати ціну напилення ППУ можна після оцінки об’єкта. Більш детальну інформацію ви можете отримати за контактними номерами телефонів. Звертайтеся.