Якісне утеплення пінополіуретаном будь-якої будівлі або транспортного засобу підвищує його експлуатаційні властивості, знижує витрати на обігрів, підвищує показники теплоізоляції. Пінополіуретан є універсальним та доступним утеплювачем, який ефективно взаємодіє з будь-якою поверхнею і має термін експлуатації до 50 років.

Пінополіуретан

Для гідроізоляції та утеплення будинків компанія «Теплозахист Про» використовує сировину провідних європейських виробників (PolychemSystems, Basf, Synthesia, Huntsman). ППУ є оптимальним для створення жорсткої або м’якої ,в залежності від застосування,поліуретанової піни високої щільності методом напилення під високим тиском. ППУ  виготовляється з екологічно чистої сировини, яка гарантує максимально низьку теплопровідність та ідеальне щеплення практично з будь-якою поверхнею.

Зовнішня теплоізоляція з допомогою вакуумного напилення пінополіуретану  забезпечує тривалий захист поверхонь від механічних,  хімічних пошкоджень та впливу  вологи.

Технологію термічного вакуумного напилення ППУ можна застосовувати, як всередині, так і ззовні приміщень. Вона створює швидку і безшовну ізоляцію поверхні. Системи ППУ включають поліуретанові покриття з відкритими і закритими комірками та різним діапазоном щільності: від 8 до 100 кг/м3.

Області застосування пінополіуретану-утеплювача

Напилення пінополіуретану можливо застосовувати  на наступних поверхнях:

Фундамент. Утеплювач створює додатковий гідроізоляційний шар. Крім того, це чудовий спосіб утеплити підвал, захистити його від утворення конденсату та розповсюдження грибка.

Внутрішні і зовнішні стіни. Напилення ППУ на стіни має ряд нюансів. При зовнішній теплоізоляції рекомендовано закривати ППУ сайдингом, вагонкою або іншим покриттям, яке захистить  пінополіуретан від негативного впливу ультрафіолету. Внутрішнє утеплення піною добре поєднується з гіпсокартоновими покриттями.

Підлога. Теплоізоляція підлоги не лише зменшує втрати тепла, а й забезпечує додаткову звукоізоляцію.

Дах. Вакуумне напилення ППУ на дах запобігає втраті тепла через горішні поверхи, руйнуванню покрівлі, внаслідок промерзання  та утворенню конденсату.

Мансарди. Пінололіуретан дозволяє додатково утеплити приміщення, захистити його від протягів та конденсату.

Ангари, овочесховища та склади. Напилення пінополіуретану забезпечує максимальну безшовну термо-та гідроізоляцію приміщення, захищаючи його від розвитку цвілі та грибка.

Лоджії та балкони. Застосування  пінополіуретану на балконах та лоджіях запобігає втраті тепла, усуває протяги, подовжує термін служби зовнішніх стін.

Чому варто обрати компанію «ТеплозахистПро»?

Компанія «Теплозахист Про» приймає замовлення з центральних та західних регіонів України.

Пропонуючи свої послуги, ми гарантуємо, що:

  • під час роботи буде використовуватись сучасне обладнання та якісний утеплювач провідних європейських виробників;
  • ми швидко, якісно та акуратно виконаємо роботу будь-якого об’єму і на будь-якому приватному або державному об’єкті.

Ціна напилення ППУ розраховується індивідуально, залежно від об’єму робіт та специфіки об’єкту. Більш детальну інформацію стосовно ціни на утеплення пінополіуретаном та термінів виконання робіт, ви зможете дізнатись за контактними номерами телефонів. Дзвоніть!