Фарбування стін – завершальний етап ремонту від того, наскільки якісно ляже фарба, залежить зовнішній вигляд всієї кімнати. Проблем може бути багато – погано профарбовані ділянки, нерівномірний тон, патьоки… Уникнути всіх цих неприємностей можна за допомогою спеціалізованого обладнання.

Що таке машинне фарбування стін?

В даному випадку ми маємо на увазі використання спеціалізованих станцій, які дають максимально якісний результат, дозволяють скоротити час робіт і кількість задіяних робітників. Ви економите час і гроші. Але це ще не всі переваги.

Переваги комбінованого фарбування стін машинним способом

  1. Фарбування стін різними кольорами за допомогою машини завжди виглядає більш якісно і однорідно, ніж покриття щіткою або валиком. Високий тиск дозволяє економно розподілити фарбу і створити ідеально гладкий тонкий шар без патьоків.
  2. Швидкість машинного фарбування стін водоемульсійною фарбою в ​​рази вища, ніж ручна. Для обробки 500 квадратів потрібно всього 1 день. При цьому будуть задіяні всього 2 працівника! Порахуйте, скільки часу займе така робота вручну.
  3. Машинним способом можна легко вирішити питання рівномірного профарбовування кутів і інших важкодоступних для валика або щітки місць.

Варіанти фарбування стін і області застосування фарбувальної станції

  1. Комбіноване фарбування стін практично не обмежує вас у підборі кольорів і фактур. Ми працюємо і в офісних центрах, і в торгових залах, забезпечуємо обробку сходових майданчиків в житлових будинках.
  2. Обробка стін фасаду машинним способом – це можливість обробити великі площі в максимально стислі терміни і отримати бездоганний результат.
  3. Механізована обробка стель. Наше обладнання дозволяє легко і швидко пофарбувати стелі будь-якої висоти з дотриманням всіх необхідних норм.

Яка ціна на фарбування стін у Львові?

Вартість фарбування стін розраховується за квадратний метр, а також залежить від складності приміщення та терміновості виконання замовлення. Обговорити варіанти замовлення ви можете з представником компанії «Теплозахист Про». Ми надаємо своє обладнання і робітників. Всі роботи виконуємо в строк і прибираємо за собою будівельне сміття. Телефонуйте і ми обговоримо деталі співпраці і ціни. Працюємо у Львові та Західній Україні.