Холодне горище може принести багато неприємностей. Взимку тепле повітря піднімається вгору і, контактуючи з холодною покрівлею,провокує появу конденсату. А надмірна вологість здатна досить швидко зіпсувати будь-який будівельний матеріал.

З іншого боку, правильне утеплення мансарди та горища  здатне перетворити їх на ще одну затишну кімнату або, як мінімум, тепле та сухе складське приміщення. Особливу увагу варто приділити утепленню перекриттів та підлоги горища.

Як правильно утеплити горище/мансарду?

Для термоізоляції мансарди дуже важливим є вибір саме утеплювача. Він повинен бути досить міцним, щоб витримувати вагу дорослої людини, не боятися надмірної вологи, не мати надто велику вагу, яка буде тиснути на перекриття горища.

Компанія «Теплозахист Про» рекомендує використовувати пінополіуретан для утеплення мансарди. Це напилюваний утеплювач, який добре наноситься на будь-яку будівельну поверхню, має невелику вагу та відмінні тепло- та пароізоляційні характеристики. До того ж він не дає перегріватись мансарді в теплу пору року, регулюючи мікроклімат всередині приміщення. Тому така технологія утеплення принесе економічну вигоду, за рахунок зниження витрат на обігрів або охолодження будинку.

Що врахувати при утепленні горища приватного будинку?

Технологія утеплення мансарди піною передбачає врахування наступних технічних характеристик приміщення:

 • тип перекриття: каркасне, бетонне, дерев’яне;
 • загальна площа та висота приміщення;
 • чи є вікна на горищі;
 • як буде використовуватись мансарда після утеплення.

Утеплення горища ППУ. Основні моменти

Напилення пінополіуретану оптимальне для утеплення горища, оскільки пінополіуретан:

утеплення мансарди

 • має дуже низький коефіцієнт теплопровідності та одночасно забезпечує тепло-, паро- та гідроізоляцію приміщення;
 • швидко сохне. Для повного висихання матеріалу достатньо 1 години;
 • дозволяє надійно ізолювати всі шви та стики, підвищуючи показники теплоізоляції;
 • наноситься на матеріал будь-якої форми, що дозволяє працювати зі складними балками та перекриттями горища;
 • має невелику вагу та додатково зміцнює опорні конструкції;
 • не містить летючих речовин, не горить, а при високих температурах не виділяє токсичних речовин, що особливо важливо у дерев’яних будинках;
 • абсолютно безпечний для здоров’я людини;
 • стійкий до впливу навколишнього середовища та побутової хімії. Надмірна вологість не впливає на його технічні характеристики. Матеріал не гниє;
 • довговічність – термін експлуатації понад 50 років.

Компанія «Теплозахист Про» пропонує послуги з утеплення горищ та мансард. Ми працюємо зі всіма типами мансард та перекриттів горища. Приймаємо замовлення на теплоізоляцію багатоквартирних та приватних будинків. За бажанням замовника можемо наносити напилення на старе теплоізоляційне перекриття (за умови, що воно не пошкоджене і відповідає технічним вимогам до термоізоляції).

Ми виконуємо свою роботу швидко, якісно та акуратно. Особливу вагу працівники компанії  «Теплозахист Про»  приділяють утепленню вікон та люків, що дозволяє максимально зберегти власний мікроклімат приміщення.

Погодити умови співпраці та ціну утеплення мансарди або горища за допомогою ППУ ви можете за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти зробити ваш дім теплішим.