Ми знаємо, як шпаклювати стіни правильно! Для цього придумали машинну шпаклівку стін під фарбування, штукатурку або шпалери. Ідеально рівна поверхня в максимально стислі терміни – сучасні технології зробили це можливим.

Для вас доступна класична і декоративна шпаклівка стін за допомогою спеціалізованої станції у Львові та Західній Україні від компанії «Теплозахист Про». Ми надаємо обладнання та робочу бригаду. Працюємо швидко, акуратно і прибираємо за собою. Ми готові братися за найскладніші замовлення.

Переваги шпаклівки стін машинкою

Для обробки стін використовуються спеціальні шпаклювальні станції. Вони мають одразу кілька переваг:

 1. Професійне нанесення, рівномірне по всій площі. Суміш подається шлангами під високим тиском. Високий тиск забезпечує краще зчеплення шпаклівки з поверхнею.
 2. Стислі терміни виконання робіт. Завдяки тому, що практично весь процес шпаклювання механізований, це дозволяє скоротити час роботи в 3-4 рази! Наприклад, бригада з 2-х людей від «Теплозахист Про» може виконати обсяг робіт до 500 м2 всього за 1 день!
 3. Економія часу. Машинна шпаклівка стін потребує мінімальної додаткової обробки після висихання, адже розчин лягає ідеально рівно.
 4. Економія грошей. Для роботи з шпаклювальною станцією достатньо двох людей. Як ми вже згадували вище, за 1 день така невелика бригада обробляє до 500 м2. У той же час для того, щоб обробити цю ж площу вручну, необхідно мінімум 4 людини і до 5 днів роботи. Погодьтеся, це суттєва різниця.
 5. Мінімальна витрата суміші порівняно з ручним способом нанесення.
 6. Можливість непомітно замаскувати тріщини і інші недоліки поверхні.
 7. Готове покриття не тріскається і не боїться перепадів температур. Це ідеальна основа під декоративну штукатурку і під фарбування.

Скільки коштує зашпаклювати стіни?

Ціна на шпаклівку стін від «Теплозахист Про» залежить від декількох факторів:

 • обсягу робіт, а також складності самого приміщення (перегородки, вікна, дверні арки і т.д.);
 • наявності нерівностей або інших вад робочої поверхні;
 • висотності проведення робіт;
 • терміновості виконання замовлення.

Середня вартість шпаклівки стін за метр квадратний від компанії «Теплозахист Про» стартує від 100 грн. Ми приймаємо замовлення зі Львова та Західної України. Беремося за оздоблювальні роботи в офісах, торгових центрах, промислових приміщеннях, на сходових майданчиках багатоквартирних будинків. Чим більша площа оброблюваної поверхні, тим вигідніше, з фінансової точки зору, для замовника. Працюємо максимально швидко і якісно. Телефонуйте, обговоримо деталі.