Гідроізоляція та утеплення підлоги має свої нюанси і багато в чому залежить від поверху, на якому будуть проводитись будівельні роботи.
Вимоги до утеплення підлоги на першому поверсі
Від ґрунтовності та правильності теплоізоляції підлоги на першому поверсі залежить мікроклімат всього будинку та розмір витрат на опалення в цілому. Окрім мінімальної теплопровідності, до утеплювача висувається ряд інших критичних вимог:
Вага. Загальна маса утеплювача не повинна перевищувати гранично допустимі навантаження на опорні конструкції будинку. Неврахування цієї умови може призвести до деформації опор та поступового руйнування стін та фундаменту.
Стійкість до механічних навантажень. Оскільки перший поверх витримує найбільший наплив людей. Утеплювач має легко витримувати навантаження, бути стійким до вібрацій та перепадів температур.
Максимальна герметичність. Теплоізоляційне покриття захищатиме будинок від протягів, надмірної вологи та холоду.
Утеплення перекриттів між поверхами
Багато, хто вважає, що утеплення підлоги між поверхами є недоцільною витратою грошей. Однак, це твердження не правильне.
Перш за все утеплення міжповерхових перекриттів дозволяє створити автономний мікроклімат в кожній кімнаті. Це дозволить вам не опалювати гостьові кімнати, кабінет та інші приміщення, які рідше використовуються або сусідів згори чи знизу.
Як краще утеплити підлогу в житловому будинку?
Утеплення підлоги пінополіуретаном підходить для термоізоляції цокольних поверхів та міжповерхових перекриттів. Пінополіуретан має ряд переваг, які роблять його універсальним теплоізоляційним матеріалом. Що ви отримаєте, обравши для утеплення саме його?
Низьку теплопровідність. Низькі показники теплопровідності гарантують вам, що ви не будете опалювати вулицю в холодні місяці року, а все тепло лишиться в стінах вашого дому.
Екологічність. Ви можете бути впевнені, що ППУ не виділятиме в повітря жодних шкідливих речовин.
Міцність та нечутливість. Пінополіуретан легко витримує вагу декількох людей, не деформуючись і не втрачаючи своїх властивостей. Крім того, він абсолютно не чутливий до перепадів температур та надмірної вологості. Іншими словами, це максимальна теплоізоляція підлоги на будь-якому поверсі
Герметичність. Утеплення підлоги піною автоматично позбавить вас від протягів, адже напилення ППУ абсолютно герметичне та безшовне покриття, яке маскує всі стики, шви, щілини та тріщини.
Швидкість ремонту. Сам процес напилення не займає багато часу та не потребує спеціальної підготовки поверхні, окрім миття та зняття декоративного покриття. Піна повністю застигає за кілька годин.
Додаткова звукоізоляція. Напилення пінополіуретану забезпечує додаткову звукоізоляцію, що особливо важливо це в багатоквартирних будинках. Крім того, матеріал додатково укріплює конструкцію.
Відсутність ремонту. Оскільки термін експлуатації пінополіуретану в середньому 50 років. Ви можете забути про капітальний ремонт підлоги на весь цей термін.
Особливості утеплення підлоги пінополіуретаном?
Першим етапом термоізоляції пінополіуретаном є видалення лаку, фарби та інших оздоблювальних матеріалів з поверхні підлоги. Вона має бути чистою та сухою. Далі спеціаліст напилює пінополіуретан під високим тиском. Компанія «Теплозахист Про» використовує якісний утеплювач європейських виробників та гарантує якість кінцевого результату.
Класичний варіант утеплення підлоги потребує жорсткого ППУ. Він утворює монолітну поверхню товщиною 5-8 см. Цього достатньо для захисту від протягів, холоду та вологи та для запобігання втраті тепла.
Співробітники компанії «Теплозахист Про» займаються утепленням підлоги будь-якого типу: бетонні, дерев’яні. Оформити у нас замовлення можна, зв’язавшись за номером телефону. Приймаємо замовлення з центральних та західних областей України. Ціна утеплення обговорюється індивідуально. Звертайтеся!